„Xiaomi“ pristato specialią pavasario savaitę

Pasaulinė technologijų lyderė „Xiaomi“ kitą savaitę paskelbs specialios pavasario savaitės pradžią. Klientų lauks įvairūs pasiūlymai, nuolaidos bei dovanos visame centrinės, rytų ir šiaurės Europos regione. Lietuva taip pat prisijungia prie šios akcijos – vartotojams siūlys patrauklias kainas ir unikalias patirtis.

Šio gamintojo prietaisų gerbėjai sulauks išskirtinių pasiūlymų bei dovanų. Akcijos dienomis Vilniaus ir Kauno prekybos centruose „Akropolis“ klientai turės galimybę išbandyti laimės ratą ir laimėti įvairių prizų. Sumažintos kainos pritaikytos ne tik išmaniesiems telefonams, bet ir kitiems elektronikos prietaisams. Produkciją specialiomis kainomis bus galima įsigyti autorizuotose ir partnerių parduotuvėse.

Išskirtinai pavasario savaitei, gamintoja pristatys naują išmanųjį telefoną – „Redmi Note 11 Special Edition“. Šis riboto leidimo įrenginys įpakuotas į unikalią pakuotę, kuri išsiskiria kūrybišku dizainu, pakuotėje yra specialaus leidimo lipdukai, skirti telefonui papuošti.

Specialių pasiūlymų laikotarpis Lietuvoje tęsis nuo 2022 m. balandžio 11 iki 16 d. 

Apie „Xiaomi“

2010 m. įkurta „Xiaomi Corporation“ yra plataus vartojimo elektronikos ir išmaniosios gamybos įmonė, gerai žinoma dėl savo gaminamų telefonų, išmaniųjų laikrodžių, robotų-siurblių ir kitų technikos produktų. „Xiaomi“ produktai yra parduodami daugiau nei 100 šalių ir regionų visame pasaulyje.