Vasarą ilsėkitės be rūpesčių: vienas išmanusis įrenginys padės nepamesti daiktų

Vasarą nesinori su savimi nešiotis daugybės daiktų, todėl verta žinoti, kurie iš išmaniųjų prietaisų yra patys naudingiausi šiltuoju metų laiku. Keli įrenginiai leis ne tik nesirūpinti dėl namie paliktos piniginės, bet ir padės apsisaugoti nuo daiktų praradimo.

Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas teigia, kad keli paprasti išmanieji prietaisai taps nepakeičiamais pagalbininkais vasarą ir leis atlikti kasdienius veiksmus daug lengviau.

Lengvam atsiskaitymui: išmanūs laikrodžiai su eSIM

Keliaudami į paplūdimį, piniginę palikite namie – galėsite lengvai atsiskaityti išmaniuoju laikrodžiu su eSIM technologija. Šis įrankis yra viskas viename – juo galima skambinti ir atsiliepti į skambučius, rašyti žinutes ir naršyti internete. Ant riešo turėsite ne tik muzikos grotuvą, kurį galėsite prijungti prie ausinių, bet ir socialinių tinklų naujienas, fizinio aktyvumo stebėjimo įrankius bei navigaciją.

Patogesniam ir išmanesniam susisiekimui: elektriniai paspirtukai

Šiltuoju metų laiku nesinori sėdėti įkaitusiame automobilyje, viešajame transporte ar eiti ilgus atstumus pėsčiomis. Vasarą geriausia transporto priemone tampa elektriniai paspirtukai, kurie ne tik leidžia greitai pasiekti reikiamą vietą, bet ir paverčia ekskursijas po parkus ar miškelius daug malonesnėmis. Svarbiausias klausimas perkant paspirtuką – kaip jį išsirinkti. Paspirtukai skiriasi baterijų talpa, kuri lemia galimą nuvažiuoti atstumą bei greitį. Reikėtų atsiminti, kad pasirinkimas priklauso nuo jūsų patirties ir poreikių, jeigu dar nesate įvaldęs šios transporto priemonės, jums puikiai tiks ir biudžetinis „Xiaomi“ modelis, o jeigu paspirtukas jau tapo jūsų pamėgta transporto priemone, verta pagalvoti apie „Segway“ variantus.

Nepakeičiamas pagalbininkas žvejams: echolotas

Nors užkietėjusiems žvejams sezonas trunka ištisus metus, bet būtent šiltuoju metų laiku atsiranda daugiausiai progų ilgai pasėdėti valtyje su meškere rankose. Žinoma, iš žvejybos norisi parsinešti ir įspūdingą laimikį. Nors žūklės rezultatai tradiciškai priklauso nuo tinkamo vietos ir laiko pasirinkimo, taktikos ir sėkmės, echolotai į šią formulę pridėjo ir informaciją. Įmesti į vandenį, šie prietaisai skenuoja dugną ir taip matuoja vandens gylį, temperatūrą, reljefą bei žuvų būriavimosi vietas. Su šiuo įrenginiu nepamirštamą laimikį pagauti tampa daug lengviau. Tikslumu ir patikimumu rinkoje mažai kas prilygsta lietuvių sukurtiems „Deeper“, kurie tinka ir labiau patyrusiems žvejams.

Fiksuoti vasaros įspūdžiams: veiksmo kameros

Jeigu norite užfiksuoti ir dalintis dar kokybiškesniais momentais, verta pagalvoti apie veiksmo kamerą. Tai ypač naudingas įrenginys aktyviai gyvenantiems, nes jis yra itin tvirtas, atlaiko net ir sudėtingiausias oro sąlygas bei fiksuoja ypač detalų ir stabilų vaizdą. Šios kameros taip pat gali prisijungti prie interneto, todėl užfiksuotas akimirkas galėsite transliuoti ir tiesiogiai.

Jeigu vasarą norite pamatyti daugiau: dronai

Dronas jau nebėra milžiniška investicija, kurią sau leisti gali tik profesionalai. Gana paprastas dronas geba pakilti į pakankamai didelį aukštį ir užfiksuoti neįtikėtinus vaizdus. Naujieji dronų modeliai yra ypač lengvai valdomi per išmaniojo telefono programėlę. Kai kurie dronai turi išvystytą aukščio palaikymo sistemą, užtikrinančią stabilų skrydį, bei elektroninę vaizdo stabilizavimo sistemą, kuri užtikrina, kad filmuojami vaizdai būtų maksimaliai kokybiški.

Kad vasarą nieko nepamestumėte: daiktų ieškikliai

Šiltuoju metų laiku labai paprasta kažką pamesti, tačiau to išvengti galima naudojant daiktų ieškiklius. „Apple AirTag“ ir „Samsung Galaxy Smart Tag“ – nedideli, monetos dydžio žetonai, kuriuos galima pritvirtinti prie norimo daikto: raktų, dviračio, piniginės ar krepšio. Palikus ar pametus, jį nesunkiai surasite su savo telefonu. Daiktų ieškiklis skleidžia signalą, kuris yra matomas visiems aplink esantiems susietiems prietaisams. Šie duomenys apdorojami debesyje, o jums suteikiama tiksli informacija apie tai, kur būtent yra pamestas daiktas.