„Tele2“ jau priima išankstinius naujųjų „iPhone 14“ užsakymus

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ jau pradėjo išankstinę prekybą naujaisiais „iPhone 14“ telefonais ir „AirPods Pro 2“ ausinėmis. Pirmieji, norintys įsigyti naujos kartos įrenginius, jau dabar gali užsisakyti juos operatoriaus internetinėje parduotuvėje.

„Naujausių „iPhone“ modelių pasirodymas rinkoje visada pritraukia didžiulį klientų dėmesį. Ši „Apple“ įrenginių serija – ne išimtis, tad džiaugiamės, kad galime pasiūlyti savo klientams išankstinio užsakymo galimybę. Užtikrinsime, kad jie būtų tarp pirmųjų Lietuvoje į savo rankas gavę naujausius telefonų modelius“, – teigė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Lietuvai ir Baltijos šalims.

Išankstiniai „iPhone 14“, „iPhone 14 Pro“ ir „iPhone 14 Pro Max“ telefonų bei „AirPods Pro 2“ ausinių užsakymai prasideda rugsėjo 16 d. ir tęsiasi iki rugsėjo 22 d. vidurnakčio. Rugsėjo 23 d. prasidės oficiali prekyba, tačiau pirmieji jų sulauks iš anksto užsisakę pirkėjai. Jau greitai prasidės ir „iPhone 14 Plus“ išankstiniai užsakymai.

Išankstinius užsakymus klientai gali atlikti čia.

Operatoriaus internetinėje parduotuvėje galima rinktis iš 3 modelių: „iPhone 14“, „iPhone 14 Pro“ ir „iPhone 14 Pro Max“. Naujųjų telefonų kainos „Tele2“ internetinėje parduotuvėje svyruoja nuo 1029 Eur iki 2139 Eur, priklausomai nuo modelio ir vidinės atminties talpos. Klientai, įrenginius užsisakę iš anksto, už 0,01 Eur dovanų gaus „iPhone“ įkroviklį.

„iPhone 14“ ir „iPhone 14 Plus“ bus galima įsigyti juodos („Midnight“), baltos („Starlight“), violetinės („Purple“), raudonos („Product Red) ir mėlynos („Blue“) spalvos. Tuo tarpu „iPhone 14 Pro“ ir „iPhone 14 Pro Max“ modeliai prieinami juodos („Space Black“), sidabro („Silver“), aukso („Gold“) ir tamsiai violetinės („Deep Purple“) spalvos.

Visus naujuosius telefonus bus galima užsisakyti su 128 GB, 256 GB arba 512 GB vidinės atminties talpa, o „iPhone Pro“ ir „iPhone Pro Max“ modelius papildomai – su 1 TB talpa.

„iPhone 14“ kainos prasideda nuo 1029 Eur, „iPhone 14 Plus“ nuo 1179 Eur, „iPhone 14 Pro“ nuo 1339 Eur, o „iPhone 14 Pro Max“ nuo 1489 Eur. „AirPods Pro 2“ ausinių kaina siekia 299 Eur.

Kuo išsiskiria naujieji įrenginiai?

„Apple“ šį kartą atsisakė „iPhone Mini“ modelio – vietoje jo pristatytas 6,7 colių įstrižainės „iPhone 14 Plus“. „iPhone 14“ modelis tebeturi ekrano viršuje esančią kameros išpjovą, du kameros jutiklius, 12 MP „TrueDepth“ asmenukių kamerą, „Face ID“ ir dar daugelį kitų naudingų funkcijų. Ši išmaniųjų serija pasižymi didesne RAM apimtimi ir greitesniu grafiniu procesoriumi.

Itin daug naujovių pristatyta „Pro“ modeliams – „iPhone 14 Pro“ ir „iPhone 14 Pro Max“ nebeturi kameros išpjovos. Vietoje jos atsirado nedidelė įpjova, kurią „Apple“ vadina „Dynamic Island“. Skirtingai nei standartiniai, „Pro“ modeliai turi visiškai naują „A16“ procesorių, tad galia dar labiau juos lenkia.
Reikšmingų atnaujinimų esama ir kameros sistemoje – „iPhone 14 Pro“ turi 48 MP pagrindinį jutiklį, tai vartotojams leis užfiksuoti dar detalesnes ir kokybiškesnes nuotraukas.

Naujosios „Apple AirPods Pro 2“ turi naują „H2“ procesorių bei „LC3“ kodeką, palaikantį „Bluetooth 5.2“ standartą, tai leidžia ausinėms veikti dar stabiliau ir efektyviau. Patobulėjo ne tik garso kokybė, bet ir triukšmo blokavimo sistema bei baterijos darbas. Ausinės gali groti iki 6 valandų, o dėkliuko baterija šį laiką pratęsia iki 30 valandų.