„Samsung“ pristatė naująją „Galaxy Fit3” išmaniąją apyrankę, skirtą stebėti sveikatingumo rodiklius

Bendrovė „Samsung Electronics“ šiandien oficialiai paskelbė apie „Galaxy Fit3“ – naujausią išmaniąją apyrankę, kuri palaiko pažangią sveikatos stebėjimo technologiją. Viena pagrindinių apyrankės funkcijų – įkvėpti vartotojus kasdien rūpintis savo sveikata ir rinktis sveikesnį gyvenimo būdą. Naujo dizaino įrenginys padeda treniruotis išmaniau, lengviau suprasti savo sveikatos būklę ir mėgautis paprastu suderinamumu su kitais įrenginiais.

Šių dienų vartotojai siekia atrasti įvairius būdus, kaip visapusiškai rūpintis savo sveikata, todėl „Samsung“ siekia suteikti naudotojams pažangias sveikatos stebėjimo priemones ir taip padėti sveikatingumo kelyje.

„Galaxy Fit3“ yra naujausias technologijų bendrovės nešiojamas įrenginys, kuriuo naudojantis vartotojai gali visą parą patogiai, tiesiogiai nuo riešo, sekti savo sveikatos ir savijautos duomenis – nuo kasdienių treniruočių iki ramaus nakties miego.

Stebėkite sveikatos rodiklius dieną ir naktį

„Samsung“ skiria didelį dėmesį vartotojų sveikatingumui ir miego kokybės gerinimui, suteikdami naudotojams galimybę suprasti savo gyvenimo būdą ir susikurti sveikesnius įpročius naudojant pažangius miego stebėjimo įrankius.

Šis įsipareigojimas atsispindi ir „Galaxy Fit3″ – išmanioji apyrankė stebi vartotojų miego įpročius, fiksuoja knarkimo epizodus ir stebi deguonies kiekį kraujyje visą naktį. Remiantis individualiais miego modeliais, „Galaxy Fit3“ suteikia naudotojams suasmenintų įžvalgų, kurios padeda jiems intuityviau suprasti savo miegą ir imtis teigiamų pokyčių.

Dienos metu „Galaxy Fit3“ leidžia vartotojams stebėti savo kasdienę veiklą. Vartotojai gali stebėti daugiau kaip 100 rūšių treniruočių bei lengvai peržiūrėti treniruočių įrašus. Išmanioji apyrankė pasižymi 5ATM reitingu ir IP68 atsparumu vandeniui ir dulkėms, o tai reiškia, kad naudotojai gali drąsiai mėgautis aktyvia veikla lauke.

Įrenginys suteikia naudotojams dar gilesnį supratimą apie jų bendrą sveikatą, nes pateikia sveikatos rodiklius, įskaitant širdies ritmą ir streso lygį.

Patvarus ir kompaktiškas sveikatos stebėjimas

„Galaxy Fit3“ turi aliuminio korpusą ir 1.6 colio ekraną, kuris yra 45 proc. platesnis nei ankstesnio modelio, todėl naudotojai gali patogiau naudotis įrenginiu ir lengviau vienu metu sekti įvairius sveikatos rodiklius. Be to, įrenginys yra lengvas ir aptakus, patogiai prigludęs, todėl tinka kasdieniam naudojimui visą parą.

Vartotojai gali lengvai įtraukti „Galaxy Fit3“ į savo kasdienę rutiną dėl ilgo baterijos veikimo laiko, kuris gali trukti iki 13 dienų. Jie gali suasmeninti savo sekimo įrenginį ir padaryti jį stilingesnį pasirinkdami norimą laikrodžio ciferblatą iš daugiau nei 100 dizainų arba nustatydami savo nuotraukas kaip foną.

Įrenginys turi būti susietas su išmaniuoju telefonu, turinčiu mažiausiai 1,5 GB atminties ir su „Android 10.0“ arba naujesne operacinės sistemos versija. Norint pradėti naudotis išmaniąja apyranke, suporuotame telefone turi būti aktyvuota ir „Samsung“ paskyra.

Išlikite saugūs ir pasiekiami „Galaxy“ ekosistemoje

Siekiant užtikrinti naudotojų saugumą, į išmaniąją apyrankę įdiegtos tokios saugos funkcijos kaip kritimo aptikimo ir skubios pagalbos signalas. Naudotojui nukritus, išmanioji apyrankė suteikia galimybę iš karto paskambinti pagalbos tarnyboms ir laiku gauti medicininę pagalbą. Atsidūrę avarinėje situacijoje, naudotojai gali nedelsdami išsiųsti SOS, penkis kartus paspausdami šoninį mygtuką.

Įrenginio naudotojai taip pat gali naudotis įvairiomis „Samsung Galaxy“ ekosistemos galimybėmis. Vartotojai gali išbandyti „Galaxy Fit3“ kaip valdiklį tiesiai ant riešo – ne tik kaip nuotolinio valdymo pultą savo išmaniojo telefono kamerai fotografuojant ir nustatant laikmačius su „Camera Remote“ funkcija, bet ir atkurti bei valdyti mediją prijungtame įrenginyje.

Kai naudotojai nenori būti trukdomi arba ruošiasi miegoti, jie gali automatiškai sinchronizuoti režimus tarp išmaniosios apyrankės ir susieto išmaniojo telefono. Pametus išmanųjį telefoną, naudotojai gali lengvai jį surasti naudodami funkciją „Find My Phone“ arba atvirkščiai.

„Galaxy Fit3“ išmaniąją apyrankę bus galima įsigyti nuo vasario 23 d. Pirkėjai galės rinktis iš trijų spalvų – pilkos, sidabrinės ir rožinio aukso.