„Samsung“ pristatė „Galaxy Buds Pro“ ausines: ypatingas garsas kiekvienam gyvenimo momentui

Šį ketvirtadienį tiesiogiai internete transliuoto renginio metu „Samsung“ pristatė naujos kartos belaides ausines „Galaxy Buds Pro“. Jos pasižymi puikia garso ir pokalbių kokybe, išmaniu aplinkos triukšmo slopinimu bei patobulintu ryšiu su visais išmaniaisiais įrenginiais – visa tai sutalpinta moderniame elegantiško dizaino korpuse. „Galaxy Buds Pro“ yra aukščiausios kokybės ausinės, skirtos suteikti geriausią patirtį tiek dirbant, tiek pramogaujant.

„Žmonėms ieškant technologijų, padedančių prisitaikyti prie naujos rutinos ir gyvenimo būdo, pastaruoju metu reikšmingai augo tiek pati belaidžių ausinių rinka, tiek ir vartotojų lūkesčiai. Būtent todėl šiandien siūlome „Galaxy Buds Pro“ – kompaktišką prietaisą, suteikiantį ypatingus garso potyrius muzikos mylėtojams, o taip pat ir pagyvinantį kiekvieno mūsų kasdienes užduotis“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Puiki garso kokybė

Nesvarbu, ar bėgiojant klausotės muzikos, ar tinklalaidės, išėję pasivaikščioti, garso kokybė yra itin svarbi. „Galaxy Buds Pro“ atkuria visapusišką garsą, kurį suteikia 11 mm žemųjų dažnių ir 6,5 mm aukštųjų dažnių garsiakalbiai, atitinkamai skirti gilesniems bosams ir sodresniems aukštiesiems tonams. Dėl šios priežasties ausinės leidžia mėgautis muzika taip, kaip to siekė atlikėjas – nepaisant to, ar klausomasi ritmiško hiphopo, ar įmantrios klasikinės melodijos.

Vis dėlto šiais laikais ausinės nebėra skirtos tik pramogai – jos tapo būtinos ir darbui, o skambučių kokybė yra svarbesnė, nei bet kada anksčiau. „Galaxy Buds Pro“ integruoti trys mikrofonai geba atskirti vartotojo balsą nuo pašalinių garsų, o „Voice Pickup Unit“ (VPU) funkcija užtikrina, kad pašnekovai jį galėtų girdėti maksimaliai aiškiai. Be to, „Samsung“ naujosiose ausinėse integravo „Wind Shield“ technologiją – korpuso viduje buvo įrengti specialūs tinkliniai filtrai, kurie sumažina vėjo sukuriamus garso trukdžius. Šis sprendimas, kartu su aptakesne ausinių forma, leidžia susikalbėti su pašnekovais net ir vėjuoto oro sąlygomis.

Prisitaikantis aplinkos triukšmo slopinimas

Pagrindinis „Galaxy Buds Pro“ tikslas – leisti vartotojui girdėti daugiau to, kas jam patinka, ir mažiau to, ko jis nepageidauja. Tai pasiekti padeda itin pažangi aplinkos triukšmo slopinimo (ANC) technologija. Kai norima susikaupti darbui arba, priešingai, atitrūkti nuo išorinio pasaulio ir atsipalaiduoti, aplinkos foninis triukšmas gali būti nuslopintas iki 99 proc. arba iki vartotojo pageidaujamo lygio. Esant reikalui, ausinės gali veikti ir priešingai – „Ambient Sound“ funkcija leidžia 20 decibelų pagarsinti aplinkos garsus. Pastaroji funkcija gali būti naudinga dirbantiems iš namų ir auginantiems vaikus, kadangi leidžia išgirsti mažylio verkimą, bei dėvintiems ausines gatvėje, nes padeda girdėti eismo garsus ir išvengti pavojaus.

„ANC“ ir „Ambient Sound“ taip pat gali veikti kartu ir leisti ausinėms prisitaikyti prie aplinkos. „Galaxy Buds Pro“ geba atpažinti, kada vartotojas kalba, ir automatiškai sustiprinti aplinkos garsus bei pritildyti grojančią muziką, net jei aktyvuotas tik „Ambient Sound“ režimas, o „ANC“ – išjungtas. Dėvint ausines, ši technologija padeda girdėti ir bendrauti kur kas efektyviau, o tai paverčia jas naudingu kasdieniu įrankiu.

Dar intuityvesnė sąsaja su „Galaxy“ įrenginiais

„Galaxy Buds Pro“ pasižymi patobulinta sąsaja su „Galaxy“ išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, todėl nuo šiol geba automatiškai prisijungti prie to įrenginio, kurį tuo metu naudojate. Pavyzdžiui, jei prijungę ausines žiūrite vaizdo įrašą „Galaxy Tab S7“, tačiau staiga gaunate skambutį į „Galaxy S21“, nauja „Auto Switch“ funkcija pristabdys vaizdo peržiūrą planšetėje ir leis atsiliepti naudojantis „Galaxy Buds Pro“. Vos pasibaigus pokalbiui vaizdo įrašas planšetiniame kompiuteryje bus automatiškai tęsiamas ir jo garsas vėl pasigirs ausinėse.

Prijungus „Galaxy Buds Pro“ prie kitų „Galaxy“ įrenginių, kokybiško garso potyrius galima išplėsti dar labiau. Ausinėse įdiegta „Dolby Head TrackingTM“ technologija, todėl tai leidžia vartotojui garsą girdėti 360 laipsnių kampu ir taip dar geriau įsitraukti į garso turinį. Vaizdo įrašų kūrėjams pasitarnaus galimybė sinchronizuoti „Galaxy S21“ bei „Galaxy Buds Pro“ mikrofonus – taip balsai ir aplinkos garsai bus įrašyti kokybiškiau. „Galaxy Buds Pro“ esantis žaidimų režimas sumažins garso atsilikimą nuo vaizdo ir kartu su „Galaxy S21“ padės pasiekti daugiau pergalių.

„Galaxy Buds Pro“ savininkams leis nesijaudinti dėl baterijos. Visiškai įkrautos ausinės gali groti iki 8 valandų, tačiau dar 20 valandų klausymo suteikia energijos rezervas belaidį įkrovimą palaikančiame dėkle. Įjungus „ANC“, „Galaxy Buds Pro“ veiks 5 valandas, o dėkle esančios talpyklos pakaks dar 13 valandų grojimo. Jei ausinės staiga išsikrautų, vos 5 minučių greitasis įkrovimas leistų muzikos klausytis dar vieną valandą.

Ergonomiškas dizainas ir patogus naudojimasis

„Galaxy Buds Pro“ dizainas buvo įkvėptas anksčiau išleistų „Galaxy Buds Live“, todėl ausinės pasižymi nauja ergonomiškesne forma. Ausies kanalo formą atitinkantis siluetas pagerina garso kokybę, yra mažiau pastebimas ir atrodo natūraliau. Šis dizainas sumažina ausinių kontaktą su ausimi, todėl dėvėti jas komfortiškiau, mažiau jaučiamas ausų užkimšimas.

Ausinių korpusas, sudarytas iš 20% aplinkai draugiškos perdirbtos medžiagos, turi šioje produktų serijoje aukščiausią „IPX7“ sertifikatą, garantuojantį atsparumą vandeniui. Tuo metu „Smart Things“ programėlės „Find“ funkcija padės surasti ausines ne tik namuose, bet ir už jų ribų.

„Galaxy Buds Pro“ Lietuvoje galima užsisakyti iš anksto – nuo sausio 14 d. Ausines galima rinktis iš fantomo juodos, fantomo sidabrinės ir fantomo violetinės spalvų. Norėdami gauti daugiau informacijos apie naujas ausines, apsilankykite www.samsung.lt/galaxy.