Pristatome tvirtą naują 5G „Cat® S53“ išmanųjį telefoną ir „Cat Q10“ 5G mobiliojo interneto prieigos tašką, užtikrinantį patikimą didelės spartos ryšį

„Bullitt Group“, kuriai priklauso tarptautinė „Cat®“ telefonų licencija, savo asortimentą papildė dviem naujais 5G įrenginiais – šiandien pristatomu naujos kartos išmaniuoju telefonu „Cat S53“ bei pirmuoju mobiliojo interneto prieigos tašku – tvirtu „Cat Q10“.

Naujieji „Cat“ 5G įrenginiai pasižymi gerokai didesniu atsisiuntimo ir išsiuntimo greičiu, kurio svarba didėja, daugeliui pagrindinių „Cat“ telefonų pramonės klientų skaitmeninant savo produktus ir procesus. 

„McKinsey and Company“* teigimu, produktų ir procesų skaitmeninimas ypač aktyviai vyksta statybos pramonėje, kurioje diegiama vis daugiau duomenimis grįstų sprendimų. Nuo išmaniųjų pastatų iki projektų valdymo – jeigu visa komanda statybvietėje neturi prieigos prie didelės spartos duomenų, kasdienės operacijos dažnai vėluoja ir sutrinka. 

Prieiga prie sparčiojo interneto reikalinga naujose statybų aikštelėse, logistikos brigadose, dirbančiose su augančiais elektroninės prekybos pristatymais, išmaniuosiuose sandėliuose ir visuose kituose darbuose, kurie naudojasi duomenimis grįstais sprendimais, tačiau retai būna, kad visa komanda tokią prieigą turėtų nuo pirmos dienos. „Cat Q10“ padeda išspręsti šią problemą, nes gali prie spartaus 5G tinklo saugiai prijungti 32 įrenginius, net palaikančius tik 4G ar „Wi-Fi“ ryšį, ir nuo pat pradžių užtikrinti optimalų kiekvieno projekto produktyvumą. 

Pirmasis 5G „Cat“ telefonas „Cat S53“ yra „Android“ išmanusis telefonas, kuris užtikrina greitą ir patikimą ryšį, leidžiantį padidinti produktyvumą judrioje statybvietėje, turėti prieigą prie bendrų darbo dokumentų ar tiesiog paskambinti. 

MIL-SPEC 810H standartą atitinkantis tvirtumu garsėjantis „Cat“ telefonas yra patobulinto dizaino ir pasižymi ypač naudingomis funkcijomis. Tarp jų – didelis 6,5 colio HD+ ekranas pritaikytas žiūrėti ar su komanda dalytis vaizdo įrašais ar vaizdais, užfiksuotais aukštos kokybės „Sony 48MP“ kamera. Didesnį ekraną saugo storas ir tvirtas įleistas stiklas, itin atsparus įbrėžimams ir smūgiams. „Cat S53“ buvo išbandytas lauke ir gali atlaikyti daugybę kritimų bei netyčinių numetimų įvairiose situacijose. 

Naujausiame „Cat“ telefone įdiegtas itin ryškus viršuje esantis specialus žibintuvėlis, kurį galima įjungti šoniniu programuojamu mygtuku ir akimirksniu apšviesti tamsią darbo vietą. Be to, jis turi didelę bateriją, todėl nereikia rūpintis, kaip rasti įkrovimo šaltinį. Turint prieigą prie elektros, jis palaiko 18 W greitąjį įkrovimą ir „Qi“ belaidį įkrovimą. Telefoną lengva paimti net mūvint pirštines, nes jis turi dirželio įtvirtinimo įtaisą ir pirštų atspaudų jutiklį, išdėstytą nugarėlėje, kad būtų patogu naudotis dirbant. 

Tai telefonas, kurį galima be baimės apipilti purvu, numesti ar palikti lauke per lietų. Vieną akimirką jį galima naudoti aukštos kokybės vaizdo įrašų transliacijai dideliame ryškiame ekrane, o kitą – įsidėti į krepšį ar įrankių dėžę. 

Tuo tarpu tvirtas, oro sąlygoms atsparus 5G mobiliojo interneto prieigos taškas „Cat Q10“ ir lauke užtikrina patikimą ir greitą kelių įrenginių ryšį. „Cat Q10“ yra lengvai nešiojamas ir pritaikomas įvairiems verslo įmonių bei privačių vartotojų poreikiams. 

Šis mobiliojo interneto prieigos taškas užtikrina, kad statybvietės, keliaujančios komandos, lauko įmonės ir renginiai turėtų stabilų, verslui būtiną ryšį. Jis taip pat gali būti naudojamas atostogų būstuose ar poilsiavietėse, kuriose plačiajuostis ryšys kol kas neprieinamas. 

„Cat Q10“ nepamainomas keliaujant ar kai kyla sunkumų prisijungti prie „Wi-Fi“ tinklų. Ji puikiai tinka palaikyti ryšį tarp stovyklautojų, naudoti prie baseino pramogauti visiems atostogaujantiems ar dirbti iš sodo biuro. Naudojant „Cat Q10“, prie spartaus 5G ryšio gali būti prijungti ir 4G ar „Wi-Fi“ palaikantys įrenginiai, todėl galima nuolat leisti muziką, transliuoti vaizdo įrašus, palaikyti ryšį su šeimos nariais ir patikimai dirbti iš namų atostogaujant, kad ir kokios būtų oro sąlygos. 

„Cat Q10” yra greitai ir lengvai įdiegiamas ir gali saugiai prijungti iki 32 įrenginių vienu metu, užtikrinant patikimą ryšį, naudojant „Wi-Fi 6” ir 5G greitį. Įrenginys užtikrina didesnį saugumą ir privatumo kontrolę nei naudojant viešuosius „Wi-Fi“ interneto prieigos taškus. Tai galioja tiek naudojant kelis „Wi-Fi“ saugos ir šifravimo režimus, tiek privatų saugų tinklą. 

Kad būtų patogu nešiotis, „Cat Q10“ įmontuota ilgai veikianti baterija, kad įrenginiai galėtų būti nuolat prijungti prie interneto ilgiau nei 10 valandų. Be to, vartotojai gali patys išimti ir pakeisti bateriją ir taip pailginti įrenginio naudojimo laiką, kai nėra galimybės jo pakrauti. 

Apsilankykite www.catphones.com, norėdami daugiau sužinoti apie vietinius mažmenininkus ir operatorius. 

Išmanųjį telefoną „Cat S53“ bus galima įsigyti nuo rugpjūčio 8 d. už 499 Eur, o „Cat Q10“ mobilųjį interneto prieigos tašką – nuo rugpjūčio vidurio už 419 Eur. Įrenginius bus galima įsigyti internetu www.catphones.com ir mažmeninės prekybos bei mobiliojo ryšio paslaugų teikėjų prekybos vietose. 

Pagrindinės „Cat S53“ funkcijos:

Maksimalus patvarumas

 • Atsparumas atmosferos poveikiui: atsparus lietui, sniegui, smėliui, dulkėms ir purvui. Išlaikė daugiau nei 50 rimtų patvarumo testų, įskaitant šimtus kritimų, visiško panardinimo, daugkartinių kritimo testų iš visų pusių ir kampų bei dar daugiau
 • Atsparumas kritimui išbandytas metant ant plieno iš 1,8 m aukščio
 • Atsparus vandeniui iki 1,5 m gylio daugiau nei 30 min.
 • Karinė techninė įranga: išbandyta pagal MIL-SPEC 810H, IP68, IP69K

Greitas 5G ryšys

 • 5G dažnių juostų palaikymas: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n28, n41, n66, n77, n78
 • 5G neatsiejamas esant n78
 • 5Gbps DL ir 600Mbps UL

Didelis, tvirtas ekranas

 • 6,5 colio HD+ (1600 x 720), apsaugotas įleistu grūdinto stiklo ekranu

Visą dieną (ir naktį) veikianti baterija

 • Didelė 5500mAh Li-Po baterija
 • Išbandyta aukštoje ir žemoje temperatūroje, apsaugota nuo pažeidimų
 • Palaiko greitą įkrovimą ir belaidį įkrovimą

Apgalvotas dizainas

 • Dirželio tvirtinimo vieta
 • Specialus žibintuvėlis, 120 liumenų ryškumas
 • Programuojamasis šoninis mygtukas dažniems veiksmams atlikti arba naudoti su „Zello“ „spausk ir kalbėk“ funkcija

Galingas ir tikslus kamerų derinys

 • „48MP Sony IMX582 f/1.79“ pagrindinis jutiklis su LED blykste
 • 2 MP galinis makrojutiklis, skirtas fotografuoti stambiu planu
 • „16MP f/2.0 front-facing selfie“ kamera

Kita

 • 2,0 GHz aštuonių branduolių „Qualcomm Snapdragon 480“ procesorius
 • 6GB RAM; 128 GB atmintis, plečiama naudojant „MicroSD“
 • Dvi nano SIM arba SIM + „MicroSD“
 • „Android 11“
 • Parengta verslui – „Android Enterprise“ ir „zero-touch“ palaikymas, 2 metus reguliariai atnaujinami saugumo paketai
 • USB 3.0 C tipo prievadas
 • Saugu valyti ir dezinfekuoti 

Pagrindinės „Cat Q10“ funkcijos:

Ryšys ten, kur jo reikia

 • Atsparumas oro sąlygoms: atsparus lietui, sniegui, smėliui, dulkėms ir purvui
 • Atsparumas kritimui išbandytas metant iš 1,8 m aukščio
 • Karinė techninė įranga: išbandyta pagal MIL-SPEC 810H, IP68

Dizaino elementai

 • Patvarus, neslidus guminis TPU korpusas
 • Dirželio tvirtinimo vieta

Baterija

 • 5300 mAh vartotojo keičiama ličio jonų baterija, 10 valandų naudojimo režimas, 1000 valandų budėjimo režimas
 • Nešiojamojo įkroviklio funkcionalumas

Ryšis

 • 5G, 4G LTE („Cat 19“)
 • 67Gbps DL ir 2.5Gbps UL
 • WiFi 6, 802.11 a / b / g / n / ac / ax 2×2 MIMO
 • Galimybė vienu metu prijungti iki 32 įrenginių

Lustų rinkinys

 • MTK 5G T750 mikroschemų rinkinys

Vartotojo sąsaja

 • Intuityvus, lengvas nustatymas, naudojant mobiliuosius įrenginius arba interneto naršykles. Norėdami pradėti, nuskaitykite QR kodą

Kita

 • Palaikomi saugos režimai: WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-PSK (AES 128-bit ENCRYPTION)

 

* The next normal in construction How disruption is reshaping the world’s largest ecosystem

  

Apie „Cat“ prietaisus ir priedus

„Cat®“ prekės ženklas reiškia pasitikėjimą, ilgaamžiškumą, patikimumą ir kokybę. „Cat“ DNR randama kiekviename „Cat“ mobiliajame telefone, kurį siūlo „Bullitt Group“. Jai priklauso tarptautinė mobiliųjų telefonų gamybos licencija, o jos gamybos patirtis pritaikoma siekiant labai konkurencingoje ir menkai diferencijuotoje rinkoje sukurti pasaulyje savo kategorijoje pirmaujančių mobiliųjų telefonų seriją.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Cat“ telefonus, apsilankykite www.catphones.com.

Apie „Bullitt Group“

„Bullitt Group“ – tvirtų mobiliųjų telefonų gamybos pradininkė, turinti daugiau nei dešimtmečio „ištvermingų technologijų kūrimo“ patirtį. Nuo pat savo įkūrimo 2009 m. „Bullitt“ nepertraukiamai pirmauja rinkoje su savo naujovėmis, o jos tvirti mobilieji telefonai laimėjo tarptautinius apdovanojimus. „Bullitt“ projektuoja, gamina ir platina milijonus mobiliųjų telefonų daugiau nei 70 rinkų visame pasaulyje.

„Bullitt“ priklauso tarptautinės „Cat®“ („Caterpillar Inc.“), „Land Rover“ ir „Motorola“ licencijos mobiliesiems telefonams ir susijusiems periferiniams įrenginiams. Įmonės portfelis nuolat plečiamas ir tobulinamas atliekant plačius naudotojų tyrimus ir taikomąją veiklą. Įmonės išskirtinė patirtis naudojama mobiliosioms technologijoms stiprinti ir pritaikyti ekstremalioms darbo sąlygoms bei stipriems kasdieniams sutrenkimams. „Bullitt Group“ pagrindinis biuras yra Redinge (Anglijoje). Papildomi biurai įsteigti Jungtinėse Amerikos Valstijose, Taivane, Kinijoje, Pietų Afrikoje, Vokietijoje ir Australijoje.

www.bullitt-group.com.

2022 m. autorių teisės priklauso „Caterpillar“. Visos teisės saugomos. CAT, CATERPILLAR, LETS DO THE WORK ir jų atitinkami logotipai, „Caterpillar Yellow“, „Power Edge“ ir „Modern Hex“ firminis stilius, taip pat čia naudojama korporacijos ir gaminio tapatybė yra „Caterpillar“ prekių ženklai ir negali būti naudojami be sutikimo.

„Bullitt Mobile Ltd.“, „Caterpillar Inc.“ licencijos turėtojas 

www.cat.com / www.caterpillar.com

Pranešimą paskelbė: Daiva Selickaitė, Agentūra 1323 (UAB Trylika-dvidešimt trys)