Pavasarinė technologijų naujiena: ką siūlo naujas nova išmanusis telefonas?

Išmaniųjų technologijų gamintoja „Huawei“ po kelių mėnesių pertraukos vėl grįžta su maloniomis naujienomis išmaniųjų telefonų gerbėjams. Naujai pristatomas išmanusis – ištikimų gerbėjų bazę turinčios nova serijos telefonas. Naujasis šios serijos modelis nova 9 SE išlaiko visas vartotojų vertinamas savybes bei pasiūlo ne vieną naujovę.

„Kaip rodo pasaulinės technologijų tendencijos, jau kuris laikas vis didesnės sėkmės sulaukia prietaisai, skirti tam tikrai tikslinei grupei. Todėl naujasis nova serijos išmanusis telefonas taip pat pirmiausiai yra orientuotas į jaunuosius vartotojus. Šiandien jaunimas dažniau renkasi bendrauti ne žodžių, bet vaizdų ir garsų pagalba. Savo produktu atliepiame šį pokytį ir siūlome būtent tokiems vartotojams puikiai pritaikytą nova 9 SE telefoną, leidžiantį ne tik vartoti mėgstamą turinį, bet ir kurti jį patiems“, – teigia Urtė Eidžiūnaitė, „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje.

1. Išmani ir raiški kamera

Naujajame nova 9 SE įdiegti net penki objektyvai: keturi telefono gale ir vienas priekyje. Pagrindinė kamera pristatoma su 108 MP raiškos vaizdo jutikliu, o šalia – 8 MP itin plataus kampo objektyvas. Taip pat yra 2 MP makro bei 2 MP gylio kameros, kurios rūpinasi kokybišku fotografavimu iš arti bei efektyviu fono suliejimo efektu. Ne mažiau svarbus aspektas – priekinė kamera. nova 9 SE pristato asmenukių kamerą su 16 MP jutikliu, kokybiškai fiksuojančiu įvairiomis apšvietimo sąlygomis daromus vaizdus.

„Verta pažymėti, jog nova 9 SE vartotojai kartu su kokybiškai vaizdus fiksuojančiais objektyvais gauna ir išmanius programinės įrangos sprendimus. Pavyzdžiui, telefonas palaiko galimybę daryti nepertraukiamą priekinės ir galinės kameros vaizdo įrašymą. Ši funkcija filmavimo metu leidžia ne tik pereiti iš priekinės kameros į galinę, ar atvirkščiai, bet ir vienu metu filmuoti tiek priekinės, tiek ir galinės kameros vaizdą. Apibendrinant, plačios filmavimo galimybės leidžia kurti vaizdo įrašus, išsiskiriančius savo originalumu“, – sako U. Eidžiūnaitė.

2. Procesoriaus ypatumai

Išmanusis telefonas nova 9 SE turi potencialo nustebinti net ir išrankius technologijų mėgėjus. Tai liudija šio įrenginio techniniai parametrai.

„Naujausiame nova serijos telefone įdiegtas galingas „Snapdragon 680“ procesorius bei 8 GB operatyvioji darbinė atmintis, kurie užtikrina svarbiausių techninių užduočių įgyvendinimą. Mėgautis visais išmaniojo laimėjimais, pavyzdžiui, naujausiais žaidimais, padės ir aukščiausius rezoliucijos standartus atitinkantis ekranas: telefonas pasižymi 90 Hz ekrano atnaujinimo dažniu, galinčiu perteikti 16,7 mln. spalvų. Be to, efektingą naudojimąsi telefonu užtikrina ir „FullView“ ekrano vaizdo galimybė“, – teigia U. Eidžiūnaitė.

3. Išskirtinis dizainas

Išskirtinai akcentuoti, kad išmaniųjų technologijų pasaulyje stilius yra svarbus – nereikia. Kiekvienas telefonų gamintojas tą puikiai suvokia, o naujieji prietaisai kuriami taip, jog savininkams jų išvaizda patiktų ilgą laiką.

„Telefono nova 9 SE dizainas išsiskiria nano tekstūros apipavidalinimu bei 3D stiklo apdaila, kuri atrodo itin prabangiai. Paties telefono spalvą Lietuvoje galima rinktis iš trijų variantų: juodos, kristalų mėlynos ir perlų baltos. Be to, stilingumo prideda ir išmaniai ant telefono nugarėlės išdėstyti kameros objektyvai bei plonas ir ypatingai lengvas, vos 191 gramą sveriantis telefono korpusas“, – nurodo U. Eidžiūnaitė.

4. Įrenginio baterija

Jei baterija nustoja veikti – nebegalime naudotis savo išmaniuoju telefonu. Todėl patvari baterija ir našus įkrovimas yra vienas svarbiausių aspektų renkantis naują išmanųjį.

„Telefonas nova 9 SE susitvarko su keliais įrenginio įkrovimo iššūkiais. Pirma, telefone įdiegta ilgaamžė ir galinga 4000 miliampervalandžių (mAh) baterija. Antra svarbi ypatybė – tai greitojo įkrovimo galimybė. Šiandieniniais laikais ši funkcija yra tikras išsigelbėjimas ir būtinybė, kuri leidžia pakrauti telefoną itin greitai. Naujasis nova telefonas iki 60 proc. pakraunamas per 15 minučių, o 100 proc. – tik per 38 minutes“, – išskiria U. Eidžiūnaitė.