Parodoje „ISE 2023“ LG pristatė naujausius ekranų sprendimus

Parodoje „Europos integruotos sistemos 2023“ (angl. Integrated Systems Europe, ISE) „LG Electronics“ (LG) pristatė pažangiausius skaitmeninių ekranų sprendimus. Visas ekranų sprendimų asortimentas, įskaitant „Micro LED“ ekranus, permatomus OLED ir LED ekranus, buvo demonstruojamas keliose skaitmenizuotose erdvėse, kuriose buvo parodytas jų pritaikymas įvairiose pramonės industrijose.

Pasirinkusi temą „Gyvenime, žydėk“, šių metų ISE parodoje LG pristatė naujoviškus ekranų sprendimus, kurie suteikia daugybę galimybių pagerinti kiekvieną dieną. LG stendo lankytojai galėjo susipažinti su ekranų sprendimais, sukurtais geresniems verslo ryšiams skatinti bei užtikrinančiais aiškų vaizdą. Jie taip pat yra ir lengvai integruojami įvairiose komercinėse aplinkose, bei gali visiškai naujai perteikti nuostabių skaitmeninių meno kūrinių emocijas ir dinamiškumą.

Milžiniškas 272 colių „LG MAGNIT 8K Micro LED“ (LSAB007) ISE parodoje debiutavo su išties įspūdingu ekranu – tiek masteliu, tiek ir vaizdo kokybe. Didžiulis „Micro LED“ naudoja milijonus savaiminio švytėjimo mikrometrinio mastelio pikselių, kad vaizdas būtų išskirtinai ryškus ir gilus, o 8K raiška (7680 x 4320) užtikrintų itin ryškias detales.

„LG MAGNIT 8K“ pasižymi įspūdinga spalvų darna ir plačiu žiūrėjimo kampu. Šis nepaprastas ekrano sprendimas užburė LG stendo lankytojus, sužavėdamas juos išskirtiniais 8K vaizdo įrašais, kuriuose užfiksuotas gamtos pasaulio grožis ir didybė. Didelis ir puikios kokybės „LG MAGNIT“ – puikus sprendimas norint demonstruoti medijų meną viešosiose erdvėse, juos naudoti pastatų valdymo patalpose, posėdžių salėse, įmonių ir viešbučių vestibiuliuose.

Dar vienas įspūdingas reginys lankytojams – „LG 8K Micro LED” sinchronizuojamas su 56 „Transparent OLED Signage“ (55EW5G-V) ekranais, dengusiais abi LG parodų salės įėjimo puses, taip sukuriant neįtikėtinai įtraukiančią medijų meno patirtį. Įspūdinga ekrano konfigūracija perkėlė parodos lankytojus į spalvų ir stebuklų pasaulį – pasaulį, kuriam gyvybę suteikė pažangiausios LG ekranų technologijos.

ISE 2023 parodoje LG taip pat pirmą kartą pristatė sprendimus, skirtus virtualios produkcijos studijoms. Virtualios produkcijos studijoje turinio kūrėjai gali filmuoti tiesioginio veiksmo medžiagą visiškai skaitmeniniame fone, kuris sukuriamas virtualias dekoracijas rodant keliuose vientisai sujungtuose LED ekranuose. LG ir jos profesionalūs partneriai, įskaitant „Mo-Sys“ ir ARRI, parodos lankytojams pademonstravo kaip veikia virtualios produkcijos studija bei jos panaudojimas pramogoms, pavyzdžiui, filmams ir televizijai, įmonių vidaus transliacijoms.

Be to, ISE 2023 parodoje LG pristatė naują skaitmeninio mokymosi sprendimą „LG CreateBoard“ (TR3DK). Naujajame interaktyviosios skaitmeninės lentos modelyje, sukurtame siekiant sudominti, informuoti, įkvėpti mokinius ir skatinti jų glaudesnį bendradarbiavimą, yra „LG CreateBoard Lab“, skirta turinio kūrimui ir rašymui, bei „LG CreateBoard Share“, skirta belaidžiam turinio ir ekrano bendrinimui. Taip pat parodos metu buvo pristatatyta „LG ConnectedCare DMS“ – mokykloms ir kitoms mokymosi aplinkoms skirtas debesija pagrįstas įrenginių valdymo sprendimas, leidžiantis nuotoliniu būdu valdyti kelis ekranus.

# # #

Apie LG Electronics, Inc
„LG Electronics“ yra pasaulinė technologijų ir plataus vartojimo elektronikos inovatorė, veikianti beveik visose šalyse ir turinti daugiau nei 75 000 darbuotojų visame pasaulyje. Keturios LG bendrovės – „Home Appliance & Air Solution“, „Home Entertainment“, „Vehicle Component Solutions“ ir „Business Solutions“ 2021 metais kartu pardavė prekių už daugiau nei 63 mlrd. JAV dolerių. LG yra pirmaujanti plataus vartojimo ir komercinių produktų gamintoja, pradedant televizoriais, buitine technika, oro sprendimais, monitoriais, aptarnavimo robotais, automobilių komponentais, o LG SIGNATURE ir išmanieji LG „ThinQ“ prekės ženklai yra žinomi visame pasaulyje. Norėdami sužinoti naujienas, apsilankykite adresu www.LGnewsroom.com .