Nuo šiol naujausieji „Huawei“ išmanieji laikrodžiai palaiko elektrokardiogramos funkciją

Nuo šiandien vartotojai Europoje galės išmaniai sekti svarbiausius širdies darbo rodiklius, naudojant elektrokardiogramos (ECG) funkciją išmaniuosiuose „Huawei“ laikrodžiuose „Watch GT 3 Pro“ ir „Watch D“. Šių įrenginių vartotojams suteikiama galimybė stebėti širdies ritmą ir kraujospūdį bei prevenciškai pašalinti galimus sveikatos pavojus. Elektrokardiogramos funkcija įvertinta CE sertifikatu, todėl programėlės kūrėjams suteikta teisė pradėti veiklą 33 Europos šalių rinkose, įskaitant ir Lietuvą.

Pirmas „Huawei“ išmanusis laikrodis, gavęs tokio lygio įvertinimą

„Išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ kurtas su tikslu padėti vartotojams geriau suprasti savo sveikatos būklę. Laikrodyje įdiegtas didelio našumo elektrokardiogramos (EKG) jutiklio modulis, kuris realiu laiku pateikia vartotojų širdies sinusinio ritmo ir prieširdžių virpėjimo analizę. Be kitų sveikatos problemų, ši elektrokardiogramos stebėsena gali padėti naudotojams nustatyti nereguliarų širdies ritmą. Matavimo procesas paprastas ir patogus, tereikia 30 sekundžių paliesti prietaiso šone esantį elektrodą. Praėjus nustatytam laikui išmaniojo laikrodžio ekrane matysite gautus rezultatus“, – teigia Urtė Eidžiūnaitė, „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje.

Elektrokardiogramos funkciją sudaro „Huawei TruSeen 5.0+“ širdies ritmo matuoklis ir aštuoni fotoelektriniai jutikliai, išdėstyti žiedu ant išlenkto laikrodžio korpuso nugarėlės. Dėl pažangios sveikatos stebėjimo technologijos šių laikrodžių vartotojai svarbiausias naujienas apie savo širdies ritmą gauna 24 valandas per parą ir yra informuojami iš karto, vos tik jų širdies darbas nukrypsta nuo normalaus ritmo. Dėl itin tikslaus slėgio jutiklio matavimo paklaida išlieka ±3 mmHg ribose. Be to, programėlėje įdiegti ir naudingi sveikatos patarimai, kurie padės stiprinti širdies ir kraujagyslių būklę.

Plati sveikatos paslaugų pasiūla

„Huawei“ įrenginiai išsiskiria į vartojus orientuotų sveikatos stebėsenos funkcijų gausa, padedančių gerinti kasdienio gyvenimo kokybę. Elektrokardiogramos stebėjimas – naujausias, bet tikrai ne vienintelis to įrodymas.

„Išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ be jau minėtos „TruSeen 5.0+“ širdies stebėjimo technologijos, taip pat pateikia duomenis apie kraujyje esantį deguonies kiekį (SpO2). Pastebėjus neatitikimą, įrenginys siūlo įvairius kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimus, padėsiančius normalizuoti savijautą. Visapusę sveikatos analizę papildo ir laikrodyje įdiegtas miego stebėjimo algoritmas „TruSleep 2.0“, kuris stebi vartotojų miegą, pateikia jo kokybės įvertinimą ir asmeninius patarimus, padėsiančius geriau pailsėti“, – apibendrina U. Eidžiūnaitė.

Norėdami gauti reguliarias „Huawei Consumer BG“ naujienas, sekite mus:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/