Nuo prabangių kvepalų iki išmaniųjų laikrodžių: kas juos vienija?

Visą nuotraukų galeriją rasite šioje nuorodoje: https://we.tl/t-F39NI3Ltf2

Kokiais mitais apie kvepalus ir išmaniuosius laikrodžius vis dar nepagrįstai tikime? Ar kvepalų kvapas priklauso nuo paros laiko? Kaip kvepalus ir šiuolaikinius išmaniuosius laikrodžius veikia mūsų kūno temperatūra? Į šiuos klausimus buvo atsakyta išmaniųjų laikrodžių pristatymo renginyje, kuris vyko gegužės 18 d. sostinėje, viešbutyje „Narutis“. Renginyje dalyvavo ir garsūs šalies žmonės – Robertas Kalinkinas, Inga Žuolytė, Gabrielius Vagelis, Ilona Radavičiūtė, Simonas Urbonas, renginio vedėjas Tadas Rimgaila ir kiti. Renginio metu kvepalų kūrėja Živilė Burdaitė atskleidė, kas bendro tarp prabangių kvepalų bei išmaniųjų laikrodžių.

Šiandien, kurdami savo stilių, vienodai daug dėmesio turime skirti tiek laikrodžiui ant riešo, tiek kvepalams, kuriais kvėpinamės. Būtent todėl technologijų kompanija „Huawei“, bendradarbiaudama su kvepalų kūrėja Živile Burdaite, savo naujausius išmaniuosius laikrodžius „Watch GT3 Pro“ pristatė unikalių kvepalų apsuptyje. Kaip teigia kvepalų kūrėja, išsirinkti savo kvepalus nėra taip paprasta dėl išankstinio žmonių nusistatymo arba manymo, kad yra universalūs kvepalai. 

„Kiekvieni kvepalai – tai tarsi atskira kvepalų kūrėjo papasakota istorija, o istorijų rinkoje labai daug, tad svarbu ją pajusti ir išsirinkti būtent sau. Jei norima išsirinkti kvepalus skirtingai progai, tuomet reikia gerai pamedituoti ir pamatyti save, įsivaizduoti save toje progoje ir su vizualiniu jausmu ieškoti sau kvepalų. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai ateinama su išankstiniu nusistatymu, o to reikėtų vengti. Pavyzdžiui, būna sako, kad nemyli rožės, ar pačiulio kvapo, bet kartais žmonės pasirenka būtent tuos kvepalus kurie ir yra rožės ar pačiulio pagrindu. Svarbu suprasti, kad ingredientai yra miksuojami ir jų kvapas kinta susitikus su kitu ingredientu, visai kaip maisto gaminime – vieni mėgsta karį, kiti ne, bet tam tikras kario kiekis su skirtingu prieskoniu gali prisidėti prie naujo ir neužmirštamo skonio“, – sako Ž. Burdaitė.

Pasak jos, tarp kvepalų ir išmaniųjų laikrodžių yra daugiau bendro nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

„Galima sakyti, kad išmaniuosius laikrodžius ir kvepalus smarkiai vienija būtent žmogaus kūnas, jo temperatūra. Aš visada juokauju, sakydama, kad kvepalai yra gyvi, bet tame yra nemažai tiesos. Geri kvepalai iš tiesų prisitaiko prie žmogaus temperatūros, dienos metu jų kvapas, veikiamas paties žmogaus, gali ne kartą pasikeisti. Tuo metu šiuolaikiniai išmanieji laikrodžiai taip pat nuolat stebi mūsų temperatūra, pagal tai mums leidžia daryti išvadas ir labiau jausti save“, – išskiria Ž. Burdaitė.

Anot „Huawei“ vartotojų verslo grupės vadovo Baltijos šalyse Ding Cheng, šiandien išmaniosios technologijos yra lyg tiltas tarp stiliaus bei moderniausių sprendimų rinkoje. Jų gamintojai kiekvienais metais stengiasi pristatyti dar geresnės kokybės medžiagas, išskirtines funkcijas bei kasdienybę praturtinančius sprendimus.

Naujausi išmanieji laikrodžiai – renginyje pristatyti „Huawei Watch GT3 Pro“ ir „Huawei Watch Fit 2“ – ne tik technologinė naujovė, bet ir išraiškinga stiliaus detalė. Kaip teigia „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje Urtė Eidžiūnaitė, naujieji laikrodžiai pasižymi iki šiol niekada nematytomis funkcijomis.

„Gali pasirodyti, kad technologijų kūrėjai visą savo dėmesį skiria naujoms funkcijoms, techniniams parametrams ar išmaniųjų laikrodžių vidui. Tačiau tai tik dalis tiesos, nes išmaniųjų laikrodžių stilius bei išvaizda šiandien – tiek pat svarbūs, kiek ir jo vidus ar funkcionalumas. Todėl naujieji „Watch GT3 Pro“ laikrodžiai pirmiausiai išskirtiniai savo ciferblatais, kurie automatiškai prisitaiko prie dienos ar vakaro – keičiasi, priklausomai nuo paros laiko. Dienos metu ciferblatas būna šviesių spalvų, sutemos – tamsesnių. Šiemet ypatingai daug dėmesio sulaukė ir moteriška laikrodžio versija: jame visą parą ciferblate bus matoma elegantiška, žydinti rožė. Nakties metu jos žiedas bus susiskleidęs, ryte pradės skleistis, o artėjant vakarui – pilnai pražys. Tokį laikrodžio stilių sumaniai papildo odai nekensmingas, bet prabangiai atrodantis keraminis korpusas, pasižymintis natūraliomis temperatūros reguliavimo savybės ir keraminė nugarėlė. Taigi, naujieji laikrodžiai sukurti ieškantiems naujų vėjų vasarai ar tiesiog norintiems papildyti savo stilių išskirtiniu aksesuaru“, – apibendrina U. Eidžiūnaitė.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR