Nagų lakas: kaip pasirinkti geriausią?

Kiekvienos moters vizitinė kortelė – gražūs ir išpuoselėti, nulakuoti nagai. Tam, kad tokius turėtume, būtina tinkamai pasirinkti ir nagų laką, kuris suteiktų gražią spalvą, gerai dengtųsi ir ilgai džiugintų. Tad ką reikėtų žinoti?

Pasirinkite tinkamą nagų lako spalvą

Nesivadovaukite tendencijomis, madomis ar draugių patarimais, rinkitės tokią spalvą, kurį patiktų Jums ir tiktų aplinkai, kurioje dažniausiai būnate. Kitaip sakant, jei, pavyzdžiui, dirbate medicinos įstaigoje, geriau venkite raudonai ar juodai lakuotų nagų, estetiškiau atrodys natūralių, pastelinių spalvų manikiūras.

Rinkitės nagų laką pagal galimybes

Turite žinoti, kad jei renkatės gelinį nagų laką, jam reikalingas spec. pasiruošimas, UV lempa ir t. t., tad tokį pasirinkusios, tačiau priemonių namuose neturėdamos, tiesiog negalėsite pasidaryti kokybiško lakavimo. Tokais atvejais tinkamas įprastas nagų lakas, parduodamas tiesiog prekybos vietose – jo džiovinimui ir lakavimui spec. inventoriaus nereikia.

Konsultuokitės su specialistais

Jei nesuprantate, nei kaip, nei ką pasirinkti, geriausia būtų apie tai pasikalbėti su manikiūro meistrais arba tiesiog paslaugos kreiptis į juos. Išmanydami savo darbo sritį jie tikrai pasiūlys geriausią priemonę lakavimui namuose arba manikiūrą atliks savo darbo vietoje ir galėsite būti tikra, kad nagai bus nulakuoti kokybiškai!