Išmaniųjų telefonų rinkoje – svarbios naujienos: kuo ypatingas naujasis „Mate 50 Pro“?

Modernių technologijų gamintoja „Huawei“ pristato pažangiausią „Mate“ serijos išmanųjį telefoną „Mate 50 Pro“. Naujasis modelis išsiskiria 50 megapikselių ir 10 lygių reguliuojama diafragmos kamera, kuri prilygsta profesionaliems fotoaparatams. Kartu su ryškiai vaizdus perteikiančia kamera – galinga baterija ir originalus dizainas.

„Modernus gyvenimo tempas reikalauja pašonėje turėti nuolat mums pagelbėjantį įrenginį, kuris neapsiribotų vien tik gražia išvaizda. Todėl su kiekvienu naujai pristatomu modeliu siekiame vartotojams ne tik palengvinti gyvenimą, bet ir pasiūlyti unikalią patirtį. Šią užduotį išpildo ir išmanusis „Mate 50 Pro“, kuris yra neabejotina „Mate“ serijos inovacijų kulminacija ir galingiausias kada nors „Huawei“ pagamintas flagmanas“, – teigia Urtė Eidžiūnaitė, „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje.

Su „Mate 50 Pro“ akimirkas įamžinsite tarsi fotografas

Išmanusis telefonas „Mate 50 Pro“ siūlo 50 megapikselių ir 10 lygių reguliuojamą diafragmos objektyvą. Aukščiausio lygio optinę sistemą užtikrina f/1,4 diafragma, kuri veikia kartu su „XD Fusion Pro“ vaizdo technologija, garantuojančia vaizdo ryškumą, šviesos ir šešėlių detales. Šiame modelyje šviesa lengviau pasiekia diafragmą, todėl galima fiksuoti kokybiškesnius vaizdus.

„Naujojo „Mate 50 Pro“ turėtojai džiaugsis aukščiausios kokybės nuotraukomis su tikroviškais atspalviais ir spalvų tekstūra. Išmanioji diafragma reguliuoja šviesos patekimą pagal fotografavimo vietą ir nuotraukos tipą, todėl automatiškai pritaikomas reikiamas nuotraukos gylis ir fono suliejimo laipsnis. Mėgstančius laiką leisti gamtoje nudžiugins makro nuotraukų galimybės, o vakarinių pasivaikščiojimų entuziastus – pažangus naktinis režimas, leidžiantis fiksuoti ryškias nuotraukas net ir esant silpnam apšvietimui“, – pažymi U. Eidžiūnaitė.

Simetrinės estetikos pavyzdys

Kiekviena „Mate“ serijos karta išlaikė aukščiausią dizaino kartelę. Ką tik pristatytas „Mate 50 Pro“ siūlo simetriško dizaino tąsą bei naudoja „clous de paris“ raštą, kuris kilo iš Europos architektūros puošybos viduramžiais.

„Lietuvos vartotojams siūlome trijų spalvų modelius: stiklinį juodą, sidabrinį ir iš ekologiškos odos pagamintą oranžinį. Pastarasis modelis ne tik išraiškingas, bet ir itin patvarus – šis „Mate 50 Pro“ Šveicarijoje įvertintas „Kunlun Glass“ sertifkatu. Dėl grakščios išvaizdos įrenginį kaskart smagu išsitraukti, o jam netyčia nukritus vartotojai gali nebesijaudinti“, – dalinasi U. Eidžiūnaitė.

Pirmasis įrenginys su naujausia operacine sistema

„Mate 50 Pro“ yra pirmasis „Huawei“ įrenginys, kuriame veikia „EMUI 13“ operacinė sistema. Šiame įrenginyje įdiegti ir kiti pažangiausi sprendimai, kurie padidina įrenginio galingumą bei patogų vartojimą. Pavyzdžiui, „SuperHub“ funkcija leidžia vartotojams saugoti vaizdus ir dokumentus bei dalytis jais grupėmis, todėl failus lengva perkelti iš vienos programos ir įrenginio į kitą.

Išmaniąją patirtį sustiprina galinga 4700 mAh didelės talpos baterija ir 66 W spartusis įkrovimas. Su šiuo išmaniuoju galėsite mėgautis naujausiais filmais ir vaizdo žaidimais, nes 6,74 colių „OLED“ ekranas palaiko „Full HD+“ raišką, o 120 Hz ekrano atsinaujinimo dažnis užtikrina sklandų naršymą telefone.

Norėdami gauti reguliarias „Huawei Consumer BG“ naujienas, sekite mus:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/