Internetiniu svetainiu kurimas Lietuviškai

Internetiniu svetainiu kurimas Lietuviškai, koks jis?
Manote kad užsakę interneto svetaine bet kurioje kompanijoje kuri teikia Svetainiu kurimas paslaugas, gausite šiuolaikine internetine svetainę, kuri galėtu laisvai konkuruoti Lietuvos rinkoje…. DEJA.

Rodos jau seniai esame europiečiai ir beveik visas sritis kitu šaliu kompanijos privertė Lietuvos kompanijas konkuruoti bet „internetiniu svetainiu kurimas“ programavimo srityje padėtis per paskutiniuosius 10 metu taip ir nepasikeitė.
Kodėl Internetiniu svetainiu kurimas Lietuviškai?

Tobulėjo „internetiniu svetainiu kurimas“ priemonės, susidarė vidinė konkurencija tarp kompanijų, bet i šia sritį neatėjus nei vienai užsienio kompanijai, kokybės atžvilgiu svetainių užsakovai labai nukenčia. Svetainės yra kuriamos kaip kompanijų jų produktu ir teikiamu paslaugu pristatymui, o ne kaip konkurencingos svetainės gebančios duoti paieškos sistemoms tūkstančius nuorodų, o ne 20-30 kaip yra dabar. Svetainėje turėtu buti,… na ir iš kur LT programuotojui žinoti apie tokias galimybes, jei jis nedirbo stambiosiose rinkose, tokiose kaip Vokietija, Lenkija ar Ukraina ir t.t. ir nėra tu šaliu įmoniu teikiamu paslaugų Lietuvoje.

Kad įsitikinti, galiu pateikti ir pavyzdį. Ši internetinė svetainė https://vaidolaiptai.lt prieš mums pertvarkant davė Google paieškai vos 38 nuorodas, šiandiena ji generuoja apie 4 050 nuorodų, dar po mėnesio, kai kompanija sudės savo produktus, ji generuos apie 6000 nuorodų, o tai reiškia, kad kompanija jau šiandiena gali atsisakyti bet kokios mokamos reklamos.

Kaip jus galite patikrinti savo svetaine? Įveskite i Google paieška savo svetainės (pvz. site:https://vaidolaiptai.lt) ir žinosite, kiek jūsų svetainė generuoja nuorodų.
Internetiniu svetainiu kurimas ir jų reklama

Turime ir kita atsilikusia sritį, tai Internetiniu svetainiu reklama, svetainės SEO Optimizavimas ir internetinis marketingas. Šiuolaikinis programuotojas kurdamas internetine svetaine Lietuvos rinkai neturėtu pamiršti, kad daugelis Plugins ar svetainėse naudojami Moduliai nėra pritaikyti Lietuvos rinkai ir kad sukurti konkurencinga svetaine taip pat reikia žinoti ir Google, Facebook ir t.t. taisykles. Dabartinės sukurtos internetinės svetainės (Lietuviškai) kompanijoms daug kainuoja jas reklamuojant ir kuriant svetaine visiškai nėra mąstoma apie svetainės/verslo reklamines priemones, na ir negali būti mąstoma, kadangi jos programuotojams bei reklamuotojams nėra žinomos ir kompanijoms belieka naudoti pačia brangiausia Adwords reklamą.

Straipsnio autorius FromTOO Club