„Ignitis grupė“ ieško IT specialistų: žada, kad įdomių projektų netrūks

Tarptautinė energetikos bendrovė „Ignitis grupė“ įgyvendina išmaniosios skaitmenizacijos programą, diegia naujausias ir atnaujina esamas paslaugų ir verslo valdymo sistemas. Todėl į šiuolaikinės energetikos profesionalų komandą kviečia prisijungti apie trisdešimt IT specialistų, kuriems žada, kad profesinių iššūkių ir įdomių projektų nepritrūks, o kuriama darbo vertė prisidės prie jau vykstančios energetikos sektoriaus transformacijos.

Kaip teigia „Ignitis grupės“ IT plėtros vadovė Lina Adomonienė, įgyvendinant išmaniosios skaitmenizacijos programą, vystant žaliosios gamybos projektus, tobulinant paslaugų teikimo procesus ir duomenų apdorojimo sistemas grupės įmonėms reikalingos IT analitikų, programuotojų, kokybės užtikrinimo specialistų kompetencijos.

„Atvirai kviečiame IT kolegas prisijungti prie mūsų ir tapti reikšmingos energetikos sektoriaus transformacijos įgyvendintojais. Jau šiandien energetikos tendencijas formuoja jūroje bei sausumoje kuriami vėjo jėgainių parkai, saulės elektrinių klestėjimas, vystomos vandenilio technologijos bei daugelis kitų naujovių. Todėl tiek dabar, tiek žvelgiant į ateitį, energetikos rinkai reikės specialistų, kurie analizuoja, projektuoja, programuoja, diegia, palaiko ir įgyvendina ne tik žaliosios gamybos projektus, bet ir tobulina esamus verslo procesus vykstant energetikos sektoriaus transformacijai, kuri eina koja kojon su verslo skaitmenizacija ir išmanizacija, kurie iš esmės keičia energetikos veidą“, – sakė L. Adomonienė.

„Ignitis grupės“ įmonėms reikalingi verslo ir IT analitikai, ypač daugiau patirties turintys, kurie padėtų išanalizuoti ir sukurti sistemų tobulinimo galimybes, įdiegtų naujus procesus, toliau vystytų jau pradėtus sistemų modernizavimo projektus. Analitikų sukurtiems modernizavimo procesams įgyvendinti reikalingi programuotojai, kurie programuoja JAVA programavimo kalba. Kuriamai elektros balansavimo ir prognozavimo sistemai suprogramuoti reikalingi IT specialistai, įvaldę darbą .NET platformoje. Žinoma, visų sistemų kokybės garantijai ypač svarbi kokybės užtikrinimo specialistų kompetencija.

Pranešimą paskelbė: Laura Beganskienė, UAB „Ignitis grupės paslaugų centras“