Į Lietuvą skaityti pranešimo atvyksta Europos Proptech asociacijos vadovas Dirk Paelinck

Rugsėjo 29 d. 16 val, finansinių technologijų ir tvarių inovacijų centre „Rockit“ Vilniuje įvyks ypač svarbus renginys visai nekilnojamojo turto rinkai ir Proptech (angl. property technology, liet. nekilnojamojo turto technologijų) ekosistemai. 

Renginyje pagaliau bus atsakyta į klausimą, kas tas Proptech’as. Būtent toks ir yra renginio pavadinimas.

Proptech yra nekilnojamojo turto industrijos inovacijas, skaitmenizaciją ir skaitmeninę transformaciją apibendrinantis terminas. Ekspertai nekilnojamojo turto rinkai pranašauja amžiaus transformaciją, tad Proptech gali tapti svarbia Lietuvos ir pasaulio ekonomikos dalimi bei paliesti visus susijusius su NT rinka.

Pagrindinį renginio pranešimą skaitys svečias p. Dirk Paelinck.

Dirk Paelinck yra Europos Proptech Asociacijos „Proptech House“ vadovas, prisidėjęs prie Proptech srities atsiradimo Europos Komisijos ir Europos parlamento darbotvarkėse. D. Paelinck yra vienas laukiamiausių pranešėjų Proptech renginiuose visame pasaulyje.

Pranešėjas papasakos, kuo Europos Sąjungos žaliasis kursas ir tvarios plėtros tikslai (ESG) siejasi su Proptech, kaip keičiasi investicinė aplinka ir kokias naujas iniciatyvas Europos Sąjunga ruošia Proptech ekosistemos plėtrai. D. Paelinck pateiks išsamią Europos Proptech ekosistemos apžvalgą.

Renginyje taip pat dalyvaus ir įžvalgomis dalinsis patyrę nekilnojamojo turto, inovacijų, Proptech startuolių kūrėjai ir startuolių ekosistemos ekspertai: Viktorija Čijunskytė, Domas Dargis, Roberta Rudokienė, Kęstutis Sasnauskas, Martinas Eitmonas Brazauskas ir kiti.  

Renginys iš arti supažindins auditoriją su PropTech industrija ir pabandys atsakyti į klausimus, kaip keisis nekilnojamojo turto rinka per artimiausius 20 metų, kaip tam pasiruošti ir kokie išbandymai bei galimybės už to slypi. 

Rugsėjo 29 d. p. Dirk Paelinck, kartu su aktyviausiais Proptech bendruomenės atstovais ir atstovėmis, priims miesto meras Remigijus Šimašius. 

 

Renginio organizatoriai – Asociacija Proptech Lietuva

Renginio partneriai – Rockit Vilnius, Herbertus

Renginio rėmėjai – JUNG, Workland

 

Renginys nemokamas, būtina išankstinė registracija.

Pranešimą paskelbė: Martinas Brazauskas, Asociacija Proptech Lietuva