Gera žinia dirbantiems sudėtingomis sąlygomis: pristatytas itin tvirtas telefonas „Galaxy XCover 5“

Tie laikai, kuomet išmanieji įrenginiai darbui buvo reikalingi vien biuruose dirbantiems žmonėms, jau baigėsi. Dabar be patvarių telefonų neįsivaizduojama ir gamyboje ar statybose dirbančių žmonių kasdienybė. Visgi, žmonės, dirbantys sudėtingomis sąlygomis, įrenginiams kelia daug didesnius atsparumo reikalavimus. Nesenai „Samsung“ pristatė „Galaxy XCover 5“ išmanųjį telefoną, kuris išliks patikimu bendražygiu net ir kasdien dirbant lauke.

Atsparumas darbui sudėtingomis sąlygomis

Išmaniosios technologijos nuolat tobulėja tam, kad palengvintų žmonių kasdienybę. Dirbantiems lauke, kai sninga ar lyja, arba gamybos patalpose, kur karšta ir daug dulkių, reikia patikimo, tvirto ir funkcionalaus telefono, todėl „Samsung“ pristatė naująjį „Galaxy XCover 5“. Jis išlieka sveikas nukritęs ant lygaus metalinio paviršiaus net iš 1,5 metro aukščio. Šis įrenginys taip pat yra atsparus vandeniui ir gali net iki 30 minučių būti panardintas į vandenį iki 1,5 metro gylio. Itin didelis sandarumas užtikrina, kad įrenginiui nepakenks ir dulkės ar kiti nešvarumai.

„Galaxy XCover 5“ išsiskiria aptakiomis formomis bei puikiu dizainu. Jį nesunku išsitraukti iš kišenės ir patogiai valdyti net su darbinėmis pirštinėmis. Įrenginyje yra integruota „Glove Touch“ technologija su jautresniu prisilietimams ekranu, todėl tam, kad galėtumėte pasinaudoti įvairiomis funkcijomis ar atsiliepti į skambučius, nereikės jų nusiimti.

Verslui pritaikytos funkcijos

Pastaruoju metu vis dažniau susiduriama su duomenų nutekėjimu, todėl konfidencialios verslo informacijos apsauga tapo dar aktualesnė. „Galaxy XCover 5“ turi integruotą „Samsung Knox“ saugumo platformą, kuri saugo visą telefono vidinę informaciją: nuo lustinės piniginės iki programėlių. Pažangi sistema ne tik užtikrina konfidencialios verslo informacijos nepasiekiamumą, bet ir išsyk reaguoja į virusus ir bet kokį bandymą įsilaužti.

„Galaxy XCover 5“ išmanųjį telefoną galima naudoti kaip atsiskaitymo kortelę ar elektroninį bilietą. Tai ypač patogu tiems, kurie į darbą vyksta viešuoju transportu. Telefonas yra gerai pritaikytas lengvam bendravimui su kolegomis – priekinė kamera su „Live Focus“ funkcija puikiai tinka nuotolinėms vaizdo konferencijoms. Taip pat telefone yra ir „Samsung Knox Capture“ funkcija, kuria galima akimirksniu nuskanuoti reikiamus dokumentus.

Patogi „XCover Key“ funkcija leidžia išsyk pasinaudoti dažniausiai reikalingomis programomis. Pavyzdžiui, lengvai įjungti ir išjungti telefono nugarėlėje, šalia fotoaparato, integruotą žibintuvėlį, kurio nuolat prireikia dirbant sudėtingomis sąlygomis. Šis telefonas turi 16 MP pagrindinę kamerą ir galingą „Exynos850“ procesorių su 4 GB RAM ir iki siekiančia 64 GB vidine atmintimi. Talpi, keičiama 3000 mAh baterija gali būti greitai įkraunama USB arba POGO jungtimis.