Gairės darbuotojams ir darbdaviams apie asmens duomenų apsaugą darbo santykių kontekste

Darbo santykiai neįsivaizduojami be asmens duomenų tvarkymo. Tvarkant asmens duomenis įvairiose darbinėse situacijose kyla klausimų abiem pusėms – tiek darbdaviams, tiek darbuotojams. Trūkstamos informacijos spragą pamėgino užpildyti ES iš dalies finasuojamo „SolPriPa 2 WORK“ projekto partneriai Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija ir Mykolo Romerio universitetas.

Įgyvendinant projektą parengtos gairės, kurios paremtos darbuotojų ir darbdavių apklausose, projekto mokymuose išsakytu suinteresuotųjų grupių poreikiu dėl neaiškių situacijų ir trūkstamos informacijos, kaip tinkamai vadovautis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu darbo santykių kontekste. 

Kviečiame susipažinti su gairėmis, naudotis kasdienėje veikloje ir pasidalinti jomis su visais, kam galėtų būti aktualu:

Gairės darbuotojams apie asmens duomenų apsaugą darbo santykių kontekste>>
Gairės verslui apie asmens duomenų apsaugą darbo santykių kontekste>>
Gairės viešajam sektoriui apie asmens duomenų apsaugą darbo santykių kontekste>>

„SolPriPa 2 WORK“ projekto partneriai, įgyvendindami projektą parengė ir daugiau įvairios naudingos medžiagos (10 tinklalaidžių, projekto atidarymo ir uždarymo konferencijų pranešimai, moksliniai straipsniai).

Projekto metu sukurta informacija darbdaviams ir darbuotojams prieinama mobiliojoje aplikacijoje „ADA gidas“ (nemokamai atsisiųsite iš internetinių aplikacijų parduotuvių „Google Play Store“ ir „App Store“).

Pranešimą paskelbė: Raminta Sinkevičiūtė-Šečkuvienė, Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija