Ekspertas pataria, kaip laikyti produktus šaldytuve, kad maistas ilgiau išliktų šviežias

Tinkamas produktų laikymas šaldytuve užtikrina gerą maisto skonį ir šviežumą. Kaip išnaudoti šaldytuvo galimybes, kad maistas ilgiau išliktų šviežias, pataria „LG Electronics“ ekspertas Kiril Miliajev. 

Temperatūros nustatymai

Vienas iš pagrindinių efektyvaus maisto laikymo aspektų yra tinkamos šaldytuvo temperatūros palaikymas. Naujausiuose šaldytuvuose įrengta tiksli temperatūros kontrolės sistema, leidžianti nustatyti tinkamas sąlygas įvairiems maisto produktams. Šie šaldytuvai užtikrina, kad greitai gendantys produktai būtų laikomi tinkamoje temperatūroje ir būtų išvengta kenksmingų bakterijų dauginimosi.

Tinkamas produktų organizavimas

Norint efektyviai išsaugoti maisto produktus, reikia maksimaliai išnaudoti vietą šaldytuve. Pirmiausia išskirkite konkrečias zonas skirtingoms maisto rūšims. Pavyzdžiui, žalią mėsą ir jūrų gėrybes laikykite apatinėse lentynose, kad išvengtumėte jų prisilietimo prie kitų produktų. Vaisius ir daržoves laikykite tam skirtuose šaldytuvo stalčiuose, kad būtų palaikomas optimalus jų drėgmės lygis. Be to, prisiminkite, kad reguliuojamos lentynos gali padėti sutalpinti  didesnio dydžio maisto produktus arba prireikus suteikti papildomos erdvės.

Pasinaudokite pažangiomis šaldymo technologijomis

Paprastai šaldytuvuose yra įdiegtos pažangios šaldymo technologijos, pavyzdžiui, „Linear Cooling“ ir „Door Cooling+“. Šios funkcijos užtikrina tolygų temperatūros pasiskirstymą, sumažina temperatūros svyravimus ir padeda išlaikyti maisto produktus šviežius. Naudodamiesi šiomis technologijomis galite būti tikri, kad greitai gendantys produktai bus laikomi geriausiomis įmanomomis sąlygomis.

Oro srautas ir vėdinimas

Norint palaikyti vienodą temperatūrą visame šaldytuve, labai svarbus tinkamas oro srautas. Pasirūpinkite, kad šaldytuvas nebūtų perkrautas, nes tai gali trukdyti oro cirkuliacijai. Taip pat reguliariai tikrinkite ventiliacijos angas ir oro kanalus – juose turi nebūti jokių  kliūčių oro srautui. Šis paprastas priežiūros veiksmas padės padidinti bendrą šaldytuvo efektyvumą.

Maisto produktus laikykite tinkamos drėgmės sąlygomis

Norint įvairių rūšių maisto produktus laikyti optimaliomis sąlygomis, reikia tam tikro drėgmės lygio. Šaldytuvuose yra reguliuojamos drėgmės stalčiai, todėl sąlygas galite pritaikyti pagal savo poreikius. Pavyzdžiui, žalumynams ir prieskoninėms žolelėms puikiai tinka didelė drėgmė, o vaisiams – mažesnė. Suprasdami  ir naudodamiesi šia funkcija, galite ilgiau išlaikyti savo produktus šviežius.

# # #

Apie „LG Electronics Inc.“

„LG Electronics“ yra pasaulinė technologijų ir buitinės elektronikos naujovių diegėja, veikianti beveik visose šalyse. Įmonėje dirba daugiau nei 74 000 darbuotojų. Keturių LG padalinių – „Home Appliance & Air Solution“, „Home Entertainment“, „Vehicle Component Solutions“ ir „Business Solutions“ – 2022 m. pasaulinio pardavimo rezultatas viršijo 54 milijardus eurų. LG yra pasaulyje pirmaujanti įmonė, gaminanti plataus vartojimo ir komercinius gaminius – televizorius, buitinę techniką, oro valymo įrangą, monitorius, valymo robotus, automobilių komponentus, taip pat aukščiausios kokybės LG SIGNATURE gaminius ir „LG ThinQ“ gaminius su dirbtiniu intelektu, žinomus visame pasaulyje. Naujienas rasite interneto svetainėje www.LGnewsroom.com

Pranešimą paskelbė: Ramunė Milerytė, UAB „Fabula ir partneriai”