Dovanų pirkimo metas jau prasidėjo: kaip atrasti dovaną kiekvieno skoniui?

Artėjant šventiniam periodui iškyla klausimas, kokiomis dovanomis nustebinti artimuosius šiais metais. Naujausia „eBay“ apklausa apie vartotojų įpročius šventiniu laikotarpiu atskleidė, kad daugiau nei 64 proc. respondentų pirmenybę teikia apgalvotoms, o ne brangioms dovanoms. Taigi, norint šiemet nustebinti artimuosius, verta pagalvoti ne vien apie naudingus daiktus, bet ir naujas emocijas ar saviugdą.

Į skirtingus skonius nukreiptos dovanos

Savo artimųjų tarpe tikrai turime žmonių, kurie niekuomet neatsisakytų gerai apgalvotos ir skonio receptorius sužadinančios dovanos. Todėl, jei dovanos gavėjas mėgsta gaminti arba neatsispiria saldumynams, puiki dovana gali būti receptų knyga ar naminių užkandžių, pavyzdžiui, šokoladinio kremo, padažų, sausainių bei glazūruotų riešutų krepšelis. Tiems dovanų gavėjams, kurie mėgsta tradicinius skonius ir yra pasiilgę tikrų lietuviškų kulinarinių kelionių, galima padovanoti dalyvavimą maisto gamybos edukaciniuose užsiėmimuose. Jų metu galima ne tik pagilinti lietuviško maisto gamybos tradicijas, bet ir pasimėgauti pačių iškeptos juodos duonos, varškės sūrio, šakočio, medaus ar kastinio skoniais.

Į klausymą orientuotos dovanos

Atsižvelgiant į spartų šiuolaikinių technologijų vystymosi tempą, natūralu, kad skaitmeninės dovanos ir elektroniniai prietaisai tampa vis populiaresni. Todėl tiems, kas visada mėgo garsinių knygų formatą arba tiems, kurie visada norėjo jį išbandyti, gera dovana būtų audioknygų paslaugų svetainių prenumerata. Tuo metu vertinantiems kokybišką muziką, gera idėja padovanoti muzikos transliavimo svetainės prenumeratą.

Kaip teigia technologijų ekspertė ir „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje Urtė Eidžiūnaitė, tokią dovaną puikiai papildytų ir vartotojų jau pamėgtos belaidės ausinės.

„Šiandien belaidės ausinės, be kokybiško muzikos ar audioknygų klausymosi, siūlo ir vertingas papildomas funkcijas. Pavyzdžiui, naujos belaidės ausinės „Huawei FreeBuds Pro 3” turi puikiai išvystytą garso slopinimo sistemą. Tokia dovaną įvertins melomanai, nes muzika bus galima mėgautis net ir triukšmingiausiomis sąlygomis – keliaujant traukiniu ar didelėje minioje žmonių“, – kalba U. Eidžiūnaitė.

Patyriminės dovanos

Adrenalino mėgėjus ir nuotykių ieškotojus visada gali nustebinti gera žiemos pramoga. Pavyzdžiui, šaltuoju metų laiku galima aplankyti slidinėjimo centrus Klaipėdoje, Jonavoje ar apsilankyti Liepkalnio žiemos pramogų parke, kuriame galima rasti net 10 slidinėjimo trasų. Taip pat verta pagalvoti ir apie kiek mažiau girdėtą pramogą – žygį ledrogėmis ledu padengtuose vandens telkiniuose. Tokia pramoga nustebintų tikrus adrenalino mėgėjus, nes rogės su burėmis gali pasiekti net 20–50 km/h greitį.

Besirūpinantiems savimi

Gyvenant intensyviu ritmu, nenuostabu, kad dauguma mūsų vis labiau stengiamės rūpintis savo sveikata. Todėl savo artimųjų tarpe tikrai atrasime žmonių, kuriems geriausia dovana galėtų būti sveikatą puoselėjančių užsiėmimų ar sporto klubo abonementai. Anot technologijų ekspertės, tokią dovaną galėtų papildyti ir kasdien sveikatos rodiklius sekantis išmanus aksesuaras.

„Išmanus laikrodis su pažangiomis sveikatos ir fizinės būklės stebėjimo funkcijomis – puiki dovana tiems, kas ieško būdų, kaip pagerinti savo savijautą. Šiandien išmanieji laikrodžiai tiek pažengę, kad jų funkcijos padeda naudotojams palaikyti holistinę fizinės ir psichinės sveikatos pusiausvyrą, turi tikslias širdies stebėsenos technologijas. Taip pat išmanieji laikrodžiai pasižymi nuolat tobulėjančiomis miego stebėjimo bei streso valdymo funkcijomis“, – dovanų idėjomis dalinasi technologijų ekspertė Urtė Eidžiūnaitė.

Norėdami gauti reguliarias „Huawei Consumer BG“ naujienas, sekite mus:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

Pranešimą paskelbė: Eimantė Urmonaitė, Integrity PR, UAB