Dažniausi iPhone gedimai

Lietuvoje iPhone telefonai yra vienas mėgstamiausių pasirinkimų ir nors jie nėra labai pigūs, tačiau džiugina savo funkcionalumu bei galimybėmis. Tiesa, kaip ir bet kokia kita elektronika – jie genda, tad geriausia mintyse visada turėti meistrą į kurį kreipsitės tada, kai gedimai atsirado. Tokiu atveju iPhone remontas bus atliekamas labai greitai ir gedimai pašalinami labai efektyviai.

O kokie gedimai yra dažniausi ir kada iPhone remontas yra būtinas?

Dužusio ekrano tvarkymas

Kadangi daugelis žmonių nuo ryto iki vakaro nepaleidžia telefonų iš rankų, natūralu, kad galiausiai jis gali nukristi ir sudužti. Būtent dužęs ekranas yra vienas dažniausiai pasitaikančių gedimų. Gerai tai, kad sutvarkomas, tačiau tikrai ne savarankiškai, o tik su profesionalaus meistro pagalba. Pakeitimui naudojamas originalus, sertifikatas stikliukas, kuris sugrąžina telefonui jo funkcionalumą ir estetine prasme jis atrodo kaip naujas.

Baterijos gedimai

Taip pat dažnai meistrams tenka spręsti problemas, kurios yra susijusios su netinkamai veikiančia baterija. Daugelių atvejų ji paprasčiausiai nekrauna, tačiau yra gana nauja, tad atmetama versija, kad ji paprasčiausiai jau paseno. Tokiu atveju priežasčių gali būti labai daug. Nuo tikrai brokuotos baterijos iki paprasčiausio lizdo, kurio tvarkymas dažniausiai nereikalauja daug laiko, yra greitas, galiausiai, užtikrina, kad telefonas vėl puikiai veiks, o iki galo pakrauta baterija laikys visą dieną.

Vandens įtaka

iPhone remontas reikalingas ir dėl per didelio drėgmes kiekio. Kai kuriais atvejais dėl telefono, kuris dažnai laikomas vonioje, o kitais atvejais dėl visiškai jo panardinimo į vandenį. Bet kuriuo atveju – vanduo jam yra žalingas, tačiau dažniausiai sušlapusio telefono gedimus pašalinti yra įmanoma. Tik reikia kuo skubiau kreiptis į specialistą.

Stringantis telefono darbas

Galiausiai, labai daug skirtingų priežasčių gali lemti, kad telefonas veikimo metu pradės strigti. Svarbiausia, kad dažniausiai to priežastys yra labai paprastos, tačiau be specialios įrangos ir žinių – ne tik nebus randamos, tačiau ir sutvarkomos, tad nebandykite gedimų šalinti patys, kadangi galiausiai mini problemos gali virsti labai didelėmis.