Apie apsaugos automatizavimo galią – svarbiausiame saugumo renginyje „Nordic SecTech Summit 2023"

Rugsėjo 21 d. Latvijos sostinėje Rygoje įvyks svarbiausia saugumo technologijų konferencija regione, subursianti šios srities profesionalus ir novatorius iš visos Šiaurės Europos.

 Pagrindinis dėmesys konferencijoje „Nordic SecTech Summit 2023“ bus skiriamas regiono saugumo rizikos mažinimui bei įmonių saugumo procesų automatizavimui. Joje savo produktus išsamiai pristatys daugiau nei 15 pasaulyje pirmaujančių saugumo technologijų gamintojų.

 Ekspertai dalinsis kibernetinio ir fizinio saugumo, stebėjimo sistemų, naujovių draudimo pramonėje įžvalgomis ir patirtimi. Pranešimus skaitys NATO strateginės komunikacijos kompetencijos centro vadovas Jānis Sārts, Latvijos kompanijos „State Real Estate” vyriausiasis apsaugos pareigūnas Oskars Cēris, Danijos privačios krizių valdymo bendrovės „Boardroom@Crisis BV” įkūrėjas Glen C. Schoen, Suomijos saugumo pramonės atstovai ir kiti regionui svarbūs lyderiai.

 Į antrus metus „ALTAS IT“ organizuojamą konferenciją „Nordic SecTech 2023“ tikimasi pritraukti trečdaliu daugiau saugumo srities naujovėmis besidominčiųjų nei pernai.

 „Lankytojai iš arti pamatys saugumo technologijų ateitį: nuo pažangių stebėjimo sistemų iki dirbtinio intelekto valdomų grėsmių aptikimo. Ko gero, tai didžiausias ir progresyviausias renginys šiais metais, kviesiantis pagrindinius saugumo srities specialistus dalintis žiniomis, užmegzti ryšius ir bendradarbiauti. Konferencija „Nordic SecTech Summit 2023“ suteiks galimybę susipažinti su pažangiausiomis inovacijomis ir aptarti saugumo srities iššūkius bei galimybes“, – sako „ALTAS IT“ direktorius  Rolandas Gudelis.

 „Nordic SecTech Summit“ – tai kasmetinis renginys, kuriame susitinka saugumo srities ekspertai, idėjiniai lyderiai ir pramonės profesionalai. Šiaurės saugumo konferencija yra vieta, kurioje galima užmegzti ryšius, dalintis žiniomis ir pristatyti naujausius saugumo technologijų pasiekimus. Skatindamas bendradarbiavimą ir inovacijas, aukščiausiojo lygio susitikimas siekia skatinti pramonės pažangą ir spręsti kintančius skaitmeninio amžiaus iššūkius.

 Konferencija š. m. rugsėjo 21 d. vyks Rygoje, „Fantadroms“ konferencijų centre. Registracija į renginį ir daugiau informacijos apie konferenciją – https://www.altasit.lt/nordic-sectech-summit-2023

Pranešimą paskelbė: Živilė Čepaitė, UAB „Komunikaciniai projektai”