5 priežastys, dėl kurių verta atkreipti dėmesį į „Samsung Galaxy S21 Ultra“ telefoną

Darbui persikėlus iš kava kvepiančių biurų į namų svetainę ar kitą kambarį, mobilių išmaniųjų prietaisų galimybės tapo kaip niekada aktualios. Nesvarbu, ar esate verslo atstovas, valstybės tarnautojas ar nepriklausomas kūrėjas, galingas įrenginys, leidžiantis nuolat palaikyti ryšį su išoriniu pasauliu, kurti originalų turinį ir efektyviai atlikti įvairias užduotis virtualioje aplinkoje, gali reikšmingai prisidėti prie geresnių rezultatų profesinėje sferoje ir palengvinti kasdienybę.

„Samsung Galaxy S21 Ultra 5G“, pajėgiausias prieš kelias savaites pristatytos aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų linijos atstovas, buvo kuriamas atsižvelgiant į pasikeitusį gyvenimo ritmą, todėl pasižymi daugybe šiems laikams aktualių naujovių. Naujasis modelis gali pasigirti patobulintu ekranu, įprasto išmaniojo telefono ribas peržengiančiomis funkcijomis, kompiuteriui prilygstančia galia, profesionalų lygio kameromis, ir visa tai talpinančiu elegantiško dizaino korpusu.

Taigi, žemiau rasite 5 priežastis, kodėl „Galaxy S21 Ultra 5G“ yra vertas jūsų dėmesio.

1. Grožis, kuris nereikalauja aukų

Naujojo „Samsung“ flagmano išvaizda šiemet buvo smarkiai patobulinta. Telefono dizainas išsiskiria kampuotu, korpusą juosiančiu metalo rėmu. Į jį taip pat buvo integruotas kamerų modulis, kuris vizualiai atrodo tarsi iškirptas iš nugarėlės. Visa tai „Galaxy S21 Ultra 5G“ suteikia unikalų siluetą, išskiriantį jį iš kitų šiuo metu rinkoje esančių telefonų. Taip pat vartojamos siūlomos dvi naujos korpuso spalvos – klasikinė fantomo juoda ir šviesoje atspalvį keičianti fantomo sidabrinė.

Įrenginio dizainas yra ne tik elegantiškas, bet ir itin praktiškas. Apsaugą nuo lietaus lašų ar atsitiktinio panardinimo užtiktina „IP68“ sertifikatas, o telefono ekraną ir galinę dalį dengia tvirčiausias rinkoje „Gorilla Glass Victus“ stiklas. Pastarasis yra 4 kartus atsparesnis įbrėžimams, lyginant su vidutiniu išmaniuoju telefonu, bei kur kas mažiau linkęs skilti kritimo atveju. Tai, kartu su nauja neslystančia matine nugarėlės danga, ant kurios nesikaupia pirštų antspaudai, leidžia „Galaxy S21 Ultra 5G“ naudoti be dėklo ir išvengti korpuso pažeidimų.

2. Bekompromisis ekranas

„Samsung Galaxy S21 Ultra 5G“ išsiskiria vienu didžiausių klasėje 6,8 colio įstrižainės „AMOLED 2X“ ekranu, kuris leidžia vartotojui patogiai dirbti su keliais langais ar programėlėmis vienu metu bei vakare, patogiai įsitaisius krėsle, pasimėgauti puikia filmų žiūrėjimo patirtimi. Erdvus ekranas išsiskiria perpus didesniu kontrastu ir ketvirtadaliu didesniu šviesumu nei pirmtakai – šiuos du privalumus nesunkiai galima įvertinti žiūrint aukštos kokybės vaizdo turinį ar tiesiog naudojantis išmaniuoju saulėtą dieną, kai daugumos kitų telefonų ekranai tampa neįžiūrimi dėl saulės šviesos.

Kita „Galaxy S21 Ultra 5G“ naujovė – jo savininkui nebereikia rinktis tarp maksimalios raiškos ir sklandesnio slinkimo ekranu pojūtį sukuriančio didesnio atsinaujinimo dažnio. Vartotojas nustatymuose nuo šiol gali pasirinkti didžiausią „Quad HD“ rezoliuciją ir 120Hz (kadrų per sekundę skaičiaus). Be to, pats telefonas pagal tuo metu atvaizduojamą turinį geba parinkti jam tinkamą ekrano atsinaujinimo dažnį, todėl be reikalo neeikvojama baterija ir tuo pačiu metu užtikrinama maksimaliai sklandi žiūrėjimo patirtis.

3. Kompiuteriui prilygstantis našumas

„Galaxy S21 Ultra 5G“ aprūpintas nauju „Exynos 2100“ procesoriumi, kuris, lyginant su ankstesne karta, yra našesnis maždaug trečdaliu. Tai reiškia, jog visos populiariausios programėlės bus atveriamos dar sparčiau, o darbas su keliomis aplikacijomis vienu metu taps dar sklandesnis. Pergalių siekti taps lengviau ir žaidėjams, kadangi išmanusis visus žaidimus paleis aukščiausiais grafikos nustatymais bei didžiausiu įmanomu kadrų per sekundę skaičiumi.

Kita vertus, išaugusį telefono pajėgumą galima išnaudoti ne tik kasdienėms, bet ir sudėtingesnėms užduotims. Jei namuose turite išmanųjį „Samsung“ monitorių ar bet kokio kito gamintojo televizorių, palaikantį „Miracast“ technologiją, naudodami „DeX“ funkciją, „Galaxy S21 Ultra 5G“ belaidžiu būdu galite prijungti prie didelio ekrano bei su telefonu susieję belaidę pelę bei klaviatūrą džiaugtis visaverte kompiuterio patirtimi, net ir sėdami svetainėje ant sofos. Beje, tokia didelė galia nereiškia, kad 5000 mAh talpos įrenginio bateriją reikės dažniau įkrauti, netgi priešingai – pagal naują technologiją pagamintas lustas yra kur kas ekonomiškesnis už pirmtakus.

4. Įprasto išmaniojo telefono ribas peržengiančios funkcijos

Pajėgiausias „Galaxy S21“ serijos atstovas palaiko „Galaxy Note“ telefonų savininkams puikiai žinomą „S-Pen“ rašiklį. Įsigiję šį atskirai parduodamą priedą, „Galaxy S21 Ultra 5G“ ekrane galėsite pasirašinėti dokumentus ar juose pasibraukti svarbias vietas, patogiau redaguoti nuotraukas, piešti ar tiesiog užsirašinėti, ne mažiau patogiai, nei tai atliekate ant popieriaus. Itin didelis „S-Pen“ tikslumas leis rašyti aiškiai, o „Samsung Notes“ programėlė gebės ranka rašytą tekstą paversti spausdintiniu bei juo lengvai pasidalinti.

„Samsung Galaxy S21 Ultra 5G“ gali pasigirti visomis naujausiomis ryšių technologijomis, tokiomis kaip 5G ir Wi-Fi 6E. Tai garantuos maksimalią duomenų perdavimo spartą ir sklandų bei nepertraukiamą nuotolinį darbą. Be šių dviejų ryšio technologijų būtina paminėti ir naują „UWB“ standartą, leidžiantį be interneto akimirksniu pasidalinti dideliais failais tarp dviejų „Galaxy S21 Ultra 5G“ telefonų, o ateityje – šį telefono modelį panaudoti kaip „Audi“, „BMW“, „Ford“ ir „Genesis“ automobilių raktelį.

5. Profesionalų lygio kameros

Prietaiso nugarėlėje įtaisytos 4 kameros, kurios suteiks maksimaliai universalias fotografavimo galimybes. Pagrindinis 108MP jutiklis leis fiksuoti kokybiškas nuotraukas 64 kartais sodresnėmis spalvomis, nei anksčiau. Dėl patobulinto naktinio režimo, fotografuoti bus galima net ir prasto apšvietimo sąlygomis. Tuo metu dviguba 3-jų ir 10-ies kartų priartinimo teleobjektyvų sistema, leis vaizdą hibridiniu būdu padidinti net iki 100 kartų. Tai naudinga, jei norite įamžinti įspūdingą mėnulio arba bet kokio kito tolimo objekto kadrą ar tiesiog panaudoti „Galaxy S21 Ultra 5G“ kaip savotišką žiūroną.

Ne mažiau svarbu ir tai, kad šis išmanusis aprūpintas profesionaliems kūrėjams pritaikytomis filmavimo galimybėmis, kurios supaprastina vaizdo turinio kūrimą. Naujoji „Director’s View“ funkcija filmuojant leidžia matyti vaizdą iš visų 4 kamerų vienu metu ir, nenutraukus įrašo, pradėti įrašinėti ta, kurios kadro kampas jums labiausiai patinka. „Vlogger View“ funkcionalumas pravers tinklaraštininkams, kadangi suteikia galimybę vienu metu filmuoti tiek galinėmis, tiek priekinėmis kameromis. Abi šios naujovės suteiks naujų video kūrimo perspektyvų, leis sugaišti mažiau laiko redaguojant telefonu nufilmuotą vaizdo medžiagą ir padės greičiau ja pasidalinti socialiniuose tinkluose.